Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

i-ZamDD nexo v.3.0

Program i-ZamDD nexo daje możliwość generowania zamówień dla wybranego w programie dostawcy lub producenta. Na podstawie zdefiniowanych kryteriówmamy możliwość automatycznego wygenerowania zestawienia asortymentu które może posłużyć do utworzenia zamówienia do dostawcy/producenta.

Wykorzystując parametry asortymentu wraz z bieżącym stanem zamówień od klientów, jak i wiele innych parametrów, mamy możliwość zdefiniowania algorytmu dla generowania zamówień.

Dodatkową możliwością programu jest tworzenie dowolnych zestawień produktów na podstawie wybieranych samodzielnie pól. Możliwe jest budowanie własnych kolumn wyliczeniowych wykorzystujących operacje matematyczne na danych dostępnych w zestawieniu. Dzięki możliwościom formatowania możemy w sposób czytelny wyróżnić wybrane elementy. Wytworzone zestawienia możemy wyeksportować do PDF lub Excel w celu innej analizy.

Pozostałe cechy programu:

 • Możliwość tworzenia wielu profili ustawień.
 • Wskazanie kontrahenta na zamówieniu dostawca/producent.
 • Wybór cennika przy tworzeniu zamówienia.
 • Możliwość wyboru magazynu.
 • Szeroki zakres filtrowania po:
  • grupie i cechach,
  • dostawcy i producencie,
  • fladze,
  • magazynie.
 • Uwzględnienie rezerwacji produktów w zamówieniach od klientów.
 • Uwzględnienie złożonych dyspozycji do dostawców lub producentów.
 • Edytor kolumn widocznych i ukrytych w interfejsie użytkownika.
 • Wyliczenie sprzedaży, stanów magazynowych w danym przedziale czasowym wraz z dodatkowymi kryteriami.
 • Statystyki dotyczące przyjęć, wydań, sprzedaży i zakupów.
 • Dostęp do pól własnych produktu.
 • Wyliczanie ilości produktu do zamówienia na podstawie zaawansowanych formuł wykorzystujących dostępne dane.
 • Formatowanie warunkowe kolumn.

Wymagania systemowe i sprzętowe

Program posiada identyczne wymaganie systemowe i sprzętowe jak program InsERT Subiekt nexo. Do rozpoczęcia pracy z programem wymagane są:

 • Subiekt nexo – gdy chcemy generować tylko zestawienia.
 • Subiekt nexo PRO – gdy chcemy generować zamówienia do dostawców.

 

Uwaga

Dla używania tylko funkcji analitycznych programu nie jest wymagana sfera.

Program i-ZamDD nexo umożliwia tworzenie zaawansowanych analiz sprzedażowych naszych produktów, które mogą następnie posłużyć do generowanie zamówień do dostawcy. Analizy te tworzone są na podstawie warunków i wyliczeń utworzonych i zdefiniowanych przez użytkownika.

Dzięki tworzeniu profili mamy możliwość zdefiniowania wielu różnych typów zestawień dostosowanych do specyficznych ustawień.

Zamówienia możemy tworzyć nie tylko dla określonego w programie dostawcy, ale także producenta. Na podstawie filtrów dotyczących grupy, cechy czy też flagi oraz wielu innych m amy możliwość wygenerowania zestawienia towarów wraz z informacją o bieżącym stanie magazynowym, stanie minimalnym, zamówieniach w drodze oraz wiele innych. Dodatkowo możemy tworzyć i dodawać dowolne własne kolumny wyliczające statystyki ilościowe np. sprzedaż w dowolnie wskazanym okresie, stany w magazynach. Mamy też dostępne dane statystyczne takie jak średnie, min i max. Możemy też dodawać kolumny wyliczeniowe, które użyją do wyliczeń inne kolumny dostępne w zestawieniu.

Obraz 2

Wykorzystując te informacje mamy możliwość zdefiniowania algorytmu wyliczania ilości do zamówienia i na tej podstawie utworzyć zamówienia bezpośrednio w programie Subiekt . Tworząc zamówienie w Subiekt nexo mamy możliwość wybrania dowolnego poziomu cen dla dostawcy.

Zalety:

UNIWERSALNOŚĆ poprzez edytor kolumn mamy możliwość zdefiniowania dowolnego algorytmu do wyliczenia ilości do zamówienia. Nie mamy narzuconego kryterium a do wyliczeń wykorzystywać możemy dowolne dane dostępne w systemie.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU – wybór kontrahenta na zamówieniu bezpośrednio z kartoteki produktu.

KONTROLA STANÓW - Uwzględnienie rezerwacji w zamówieniach od klientów, dzięki którym znasz aktualny stan magazynowy i nigdy nie zamówisz więcej towaru niż potrzebujesz.

DYSPOZYCJE POD KONTROLĄ - Uwzględnienie złożonych dyspozycji do dostawców lub producentów tzw. towar „w drodze”.

AUTOMATYZACJA Możliwość ustawienia automatycznego przenoszenia wyliczonych ilości i zaznaczania warunków do zamówienia oraz wielu innych.

DOWOLNE ANALIZY - Wyliczenie stanów magazynowych, sprzedaży oraz ruchów towarów w danym przedziale czasowym przy pomocy zaawansowanych kryteriów budowanych przez użytkownika.

PROFILOWANIE możliwość zdefiniowania wielu zestawów danych (profili) o specyficznych ustawieniach. Zestawy te mają własne nazwy i mogą być udostępnione innym użytkownikom.

Licencja

Licencja terminowa wielostanowiskowa

Wymaga

Subiekt nexo PRO - wersja od 25.0.0

Subiekt PRO – wersja od 25.0.0 (bez zamówień do dostawcy)

Cena (licencja):

115,00 zł netto za 1 miesiąc

338,00 zł netto za 3 miesiące

639,00 zł netto za 6 miesięcy

1 150,00 zł netto za 12 miesięcy

Witryna stworzona na platformie