Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

i-MonitAllegro Nexo

Z DNIEM 1 KWIETNIA 2019 FIRMA ALLEGRO PRZESTAŁA WSPIERAĆ WYKORZYSTYWANE PRZEZ NAS API. PRZEZ TO NA TEN MOMENT PROGRAM NIE DZIAŁA. W WYPADKU DALSZEGO ZAINTERESOWANIA PROGRAMEM PROSIMY O KONTAKT NA NASZ ADRES E-MAILOWY.

Program i-MonitAllegro nexo służy do szybkiego wyszukiwania wystawionych na Allegro aukcji, które spełniają ściśle określone kryteria i zawierają powiązanie z produktami z Subiekt. Potrafi monitorować produkty, których cena jest dynamiczna (uzależniona od ceny ustawionej w systemie) lub stała (wskazana przez użytkownika). Do wyliczeń mamy możliwość posługiwania się cenami netto lub brutto. Program umożliwia wyszukiwanie produktów, których cena jest większa lub mniejsza niż określona wartość lub procent.

Istnieje możliwość przypisania wielu kryteriów wyszukiwania do jednego produktu. Funkcja wykluczenie umożliwia pominięcie z wyszukiwania konkretnej aukcji lub konta sprzedającego.

Dzięki zdefiniowaniu słów kluczowych, zakresu cenowego, interesującej nas kategorii, oraz lokalizacji sprzedającego możemy bardzo dokładnie dopasować wyszukiwanie ofert do swoich potrzeb i w efekcie otrzymać informację dokładnie o takich przedmiotach, jakich szukamy.

KORZYŚCI:

  • Śledzenie konkretnych kategorii, podkategorii i cen konkurencji
  • Szybkie wyszukiwanie aukcji spełniających podane kryteria bezpośrednio w programie.
  • Szybkie reagowanie na obniżki cen aukcji produktów u konkurencji.
  • Monitorowanie nowych ofert, dzięki czemu szybko reagujemy w przypadku braku produktów konkurencji na aukcjach.

LICENCJA

  • Licencja wielostanowiskowa bez limitu stanowisk (ograniczenie na jeden nr NIP)

WYMAGANIA

  • Subiekt nexo (wersja 10 lub nowsza)

Wypróbuj bezpłatną wersję testową dla Subiekt nexo

 

  • Sprawdź oprogramowanie bez ograniczeń przez 14 dni
  • Jeżeli zdecydujesz się na zakup my automatycznie przedłużymy Tobie subskrypcję bez potrzeby ponownej instalacji oprogramowania.
Witryna stworzona na platformie