Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

i-Kurier GT

PROGRAM DO OBSŁUGI PRZESYŁEK KURIERSKICH
System i-Kurier GT dedykowany jest które firmom korzystają z oprogramowania Subiekt GT i realizują wysyłki do klientów za pomocą firm kurierskich. Współpraca programu z firmami kurierskimi odbywa się za pomocą oprogramowania udostępnionego w formie serwisów on-line tzw. Web Serwisów i nie wymaga przygotowywania żadnych plików pośrednich. Aktualnie możliwe jest korzystanie z następujących firm kurierskich: UPS, DPD, GLS, InPost oraz EN (Elektroniczny-Nadawca Poczty Polskiej).

System umożliwia proste wybieranie dokumentów na podstawie których tworzone są przesyłki i drukowane są etykiety. Kryteria na podstawie, których wybierane są dokumenty i sposób tworzenia przesyłek można dostosować do specyfiki firmy za pomocą dostępnych w programie parametrów i filtrów. Cały proces przygotowania przesyłki odbywa się w sposób automatyczny, a dzięki dodatkowym parametrom można ustawić typowe wartości takie jak waga lub wymiary paczki, typ opakowania, kwota ubezpieczenia, referencje lub opis. Na podstawie parametrów można także ustawić czy przesyłka będzie realizowana za pobraniem i jaka będzie kwota pobrania. Program umożliwia także zapisanie informacji zwrotnej do systemu np. zmiana flagi, pola własnego lub kategorii.

KORZYŚCI:

 • Zwiększenie wydajności pracy – dzięki automatycznemu pobieraniu danych z Subiekt GT przygotowanie etykiet adresowych do przesyłek i wydrukowanie ich zabiera dosłownie chwilę.
 • Podniesienie, jakości świadczonych usług – program wzmocni wizerunek firmy, ponieważ przesyłka zawsze będzie zaadresowana w sposób właściwy.
 • Szybkie i łatwe śledzenie statusu dostarczenia – poprzez powiązanie numeru listu z dokumentem możemy bardzo szybko i w sposób jednoznaczny odszukać informacje o przesyłce bezpośrednio w programie.

FUNKCJONALNOŚCI:

 1. Obsługa wszystkich obecnie dostępnych rodzajów usług oferowanych przez firmy kurierskie, pobrań, dostarczenia potwierdzeń itp.
 2. Przesyłki krajowe i zagraniczne oferowane przez firmy kurierskie. 

 3. Tworzenie listu przewozowego na podstawie dokumentu faktury sprzedaży, wydania zewnętrznego lub zamówienia od klienta.

 4. Tworzenie listu przewozowego na podstawie danych kartotekowych klienta, a także danych adresowych.

 5. Możliwość tworzenia listu przewozowego niepowiązanego z dokumentem lub klientem.

 6. Możliwość wydruku listu przewozowego na drukarce etykiet lub dowolnej innej drukarce.

 7. Drukowanie zbiorczego dokumentu wydania przesyłek dla kuriera.

 8. Możliwość ponownego wydrukowania listu przewozowego np. w przypadku uszkodzenia etykiety podczas wydruku.

 9. Śledzenie statusu realizacji doręczenia przesyłki bezpośrednio w programie i w powiązaniu z dokumentem.

 10. Łatwe wyszukiwanie historii przesyłek, ich powiązań z klientem oraz dokumentami w systemie InsERT GT.

LICENCJA:

 • licencja wielostanowiskowa bez limitu stanowisk (ograniczenie na jeden nr. NIP związany z jednym podmiotem Subiekt GT)
 • pomoc techniczna i najnowsze aktualizacje programu

WYMAGANIA:

 • Subiekt GT (wersja 1.39 lub nowsza)

Wypróbuj bezpłatną wersję testową dla Subiekt GT

 • Sprawdź oprogramowanie przez 14 dni
 • Jeżeli zdecydujesz się na zakup my automatycznie przedłużymy Ci subskrypcję bez potrzeby ponownej instalacji oprogramowania.

 

i-KurierPP GT

i-KurierGLS GT

i-KurierDPD GT

i-KurierUPS GT

i-KurierinPost GT

Witryna stworzona na platformie